Podaj witaminę- będziesz miał lepszą minę

Witaminy to substancje niezbędne do prawidłowego rozwoju organizmu. Pomimo, że są one jedynie katalizatorami ważnych reakcji biochemicznych, ich wpływ na funkcjonowanie ludzkiego ciała jest nieoceniony. Zmniejszona ilość witamin, czyli hipowitaminoza (awitaminoza to całkowity brak witamin) to schorzenie pojawiające się zazwyczaj po wyczerpującej chorobie, czy w czasie przewlekłego stresu.

NASZA ZIMA ZŁA…

Jesień i zima to okres, gdy zapotrzebowanie na witaminy zdecydowanie wzrasta. Zmęczenie, przewlekłe przeziębienia i przemarznięcie organizmu sprzyjają infekcjom wirusowym i bakteryjnym.

Regularne zażywanie suplementów diety zawierających witaminy i minerały zapewni skuteczną ochronę przed patogennymi drobnoustrojami.

SWANSON HEALTH PRODUCT

Przed kilkudziesięciu laty z podobnym problemem jak my dzisiaj borykał się założyciel jednego z największych producentów suplementów- Leland Swanson. Zapoczątkowane przez niego dzieło tworzone jest przez jego potomków do dziś. Marka Swanson www.evita.sklep.pl jest wciąż bardzo popularna.

Produkowane przez firmę produkty to szeroka gama suplementów diety zawierających zarówno te najbardziej podstawowe, jak i nowoczesne mieszanki niedawno poznane.

Swoją karierę firma rozpoczęła od witaminy E. Aktualnie wszystkie jej biologiczne postacie (czyli tokoferole) zaliczyć możemy do tzw. witamin młodości. Wynikiem ich działania jest nie tylko tylko piękna i dobrze odżywiona skóra, ale również wysoka siła witalna.

W strefie umiarkowanej, w której położona jest Polska, suplementację warto rozpocząć od regularnego przyjmowanie witaminy D. Jej prozdrowotne właściwości znane są od dawna, jednak przez pewien czas były lekceważone. Codzienne przyjmowanie 800 jednostek witaminy D zapewni nie tylko mocne zęby i kości, ale również zapobiegnie jesienno- zimowemu zmęczeniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Suplementy diety i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *